• м. Вишгород, вул. Набережна 6ж
  • Пн - Сб: 9:00 - 20:00
  • (063) 319-01-71

  • maleta_i@ukr.net

Ролетна москітна сітка

Москітні сітки

Москітні сітки в нашому повсякденному житті стали незамінними. Хочеться зручно проводити час вдома без настирливих комах. Коли є потреба у відкритому вікні без сітки, рамкові конструкції стають незручними в експлуатації. У такому випадку, відмінно підходить москітна ролетна сітка (рулонна).

Як влаштована ролетна москітна сітка

Складається москітна ролетна сітка з алюмінієвого короба, щіток ущільнення, комплекту для установки, пружинного механізму, який згортає сітку в рулон. У згорнутому вигляді рулон захований у коробі. Таким чином короб захищає в спекотну погоду сітку від пошкодження.

Монтаж москітних сіток ролетних

Монтаж короба з москітною рулонною сіткою здійснюється за допомогою чотирьох шурупів, які фіксують рамку сітки на віконному отворі. Цей монтаж забезпечує можливість встановлення сітки на мансардні вікна.

Наші москітні сітки

Ролетная москитная сетка купить

Етапи роботи

1

Залишаєте заявку на сайті

Лише натиснувши кнопку «ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ»

2

Складаємо ТЗ і дізнатися про Ваші побажання

З Вами зв’язується наш спеціаліст, для консультації та визначення Ваших потреб

3

Попередній прорахунок вартості

За заданими розмірами готуємо попередню вартість

4

Виїжджаємо на замір

Готуємо документи для підписання договору та технічну документацію

5

Договір та передоплата

Після погодження та підписання всіх технічних та юридичних документів, вносите завдаток 70-75% від бюджету.

6

Готуємо конструкції на виробництві

Термін реалізації 10 – 30 днів залежно від вибору системи

7

Фінальна здача проекту

При монтажі наші фахівці працюють професійним інструментом та наводять порядок пилососом після завершення монтажу.

Замовити прорахунок вашого об’єкту

або можете зателефонувати чи написати
у зручному для вас месенджері

Ролетна москітна сітка для захисту від шкідливих комах

Сучасні тенденції в дизайні з упором на функціональність і ергономічність торкнулися практично всіх компонентів архітектури, включаючи системи захисту від шкідливих комах. На ринку представлено безліч рішень такого типу. Це пов’язано з великою кількістю розсувних конструкцій для скління. З огляду на особливості кожного конструктиву скління, потрібно підібрати відповідну конструкцію з москітною сіткою. Насамперед це стосується розміру. У деяких випадках потрібні лише каркасні рішення або системи з рухомими стулками. Коли питання стосується захисту невеликого віконного отвору від комах, найкращим варіантом стане ролетна москітна сітка.

Ролетна москітна сітка – відносно новий тип конструкції. Більшість систем кріпляться на віконну раму із зовнішнього чи зовнішнього боку. Це зручно та практично, коли встановлені металопластикові вікна. Через інші обставини не завжди зручно монтувати захисну сітку на профілі склопакета. Ролетна сітка – конструкція самостійна, тобто система монтується незалежно від встановленої віконної конструкції.

Сітка москітна рулонна виготовляється в типових розмірах та на замовлення. При цьому стандартні конструкції дозволяють закрити віконний отвір будь-якого типу та розміру незалежно від системи відкриття віконних стулок. Система не поступається ефективності традиційним рамковим конструкціям, при цьому виріб має функціональну перевагу: для відкриття отвору не потрібно демонтувати сітку, можна просто згорнути полотно в рулон. Даний механізм відкриття аналогічний рол шторам або ролетам, де стулки намотуються на барабан усередині касети.

Особливості рулонної конструкції

Механізм розгортання конструкції повністю скопійований із ролетних систем. При цьому як полотно виступає москітна сітка з дрібними отворами, яка вільно пропускає повітря, але перешкоджає доступу дрібних комах до житлового приміщення. Рулонна конструкція включає такі фрагменти:

  • Алюмінієва касета з внутрішнім валом для намотування полотна.
  • Вертикальні напрямні, по яких піднімається сітка.
  • Нижній профіль із ручкою для відкриття або закриття системи.

Система дуже проста і водночас практична. Касета з пружинним механізмом усередині забезпечує рух віконної сітки одним рухом руки, а щетинистий ущільнювач на нижньому профілі перешкоджає попаданню пилу та сміття через конструкцію у закритому положенні. Щоб привести в дію механізм, потрібно просто потягнути за ручку на нижній рамі.

За бажанням замовника можна оснастити конструкцію електричним приводом, тоді рух стулок здійснюватиме автоматично. Це дуже зручно для приміщень з великою кількістю вікон. Наприклад, у кафе та ресторанах часто виникає потреба оперативно відкрити всі отвори одночасно, не привертаючи уваги відвідувачів.

Плюси ролетних москітних сіток

Рулонна система відкриття дозволяє оперативно звільнити отвір або навпаки, закрити вікно сіткою з вечором, що наближається. При цьому користувачеві не потрібно постійно монтувати або демонтувати систему, розгорнути полотно можна одним простим рухом. Крім функціональності конструктив має багато переваг:

  • Ролетну москітну сітку не потрібно демонтувати після літнього сезону. Достатньо згорнути полотно в короб і можна забути про сітку до наступного весняно-літнього сезону. У закритому положенні систему не видно і вона не перешкоджає огляду вікна.
  • Виріб підходить під будь-який тип отвору, незалежно від встановленої розсувної системи скління.
  • Полотно конструкції легко чиститися і не потребує особливого догляду.
  • Система чудово вписується в будь-який інтер’єр і не займає багато місця.
  • Жорсткість пружинного механізму дозволяє регулювати швидкість підйому або опускання полотна.
  • Щіточні ущільнювачі на верхніх напрямних забезпечують щільне прилягання конструкції та запобігають попаданню комах у приміщення.
  • Механізм розгортання не створює зайвого шуму під час опускання або підйому сітки.

Головною відмінністю системи від рамних конструкцій є можливість опускати та піднімати полотно без демонтажу. Це зручно у випадках, коли сітка тимчасово не потрібна і її потрібно сховати на короткий проміжок часу.

Сфера застосування та монтаж ролетних сіток

Спосіб монтажу заздрості від типу розсувної конструкції. За відсутності стулки, конструкцію можна змонтувати з внутрішньої сторони. Коли встановлений традиційний склопакет із розстібною стулкою, систему встановлюють із зовнішньої частини вікна. У будь-якому виконанні потрібно щільно зафіксувати верхній короб і не помилитися з розміром.

Компанія Maleta пропонує ролетні сітки на замовлення з урахуванням індивідуальних розмірів віконного отвору замовника. Сучасні моделі систем, перевірена часом якість та гарантія під час монтажу фахівцями компанії гарантують тривалий термін служби рулонної конструкції.

Монтаж рулонної сітки можливий як горизонтальної осі, так і вертикальної напрямної. Вибір орієнтації руху полотна залежить від розміру віконного отвору: для вертикальної осі висота вікна не повинна перевищувати 1,5 метра, для горизонтальної конструкції висота може становити до 2 метрів.

Невелика вартість та практичність дозволяють використовувати рулонні сітки не тільки для віконних отворів у приватних будинках та квартирах. Конструкція відмінно впишеться в інтер’єр літнього майданчика з віконними рамами, альтанки чи рефлексолі. Зручний механізм відкриття дозволяє задіяти конструкцію в потрібний момент і приховати сітку, коли виникне бажання максимально звільнити порожнину вікна.

Об’єктивно ролетна сітка є оптимальним варіантом захисту малогабаритних вікон та прорізів від шкідливих комах. При цьому вона легко монтується, не вимагає демонтажу після сезону і служить тривалий термін без особливого догляду.

Можливі установки ролетних сіток на різні отвори.

Схема самостійного виміру москітної сітки