• м. Вишгород, вул. Набережна 6ж
  • Пн - Сб: 9:00 - 20:00
  • (063) 319-01-71

  • maleta_i@ukr.net

Москітні сітки для дверей

Як замовити?

Ви можете зв’язатися з нашим менеджером за телефоном – (063) 319-01-71 або залишити замовлення через сайт.

Наступний крок?

Після підтвердження замовлення на об’єкт виїжджає вимірник для розрахунку замовлення. *виклик замірника безкоштовно 

Оплата замовлення

Після вимірів клієнт оплачує передоплату 70% за замовлення, після виконання замовлення клієнт оплачує залишок.

Етапи роботи

1

Залишаєте заявку на сайті

Лише натиснувши кнопку «ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ»

2

Складаємо ТЗ і дізнатися про Ваші побажання

З Вами зв’язується наш спеціаліст, для консультації та визначення Ваших потреб

3

Попередній прорахунок вартості

За заданими розмірами готуємо попередню вартість

4

Виїжджаємо на замір

Готуємо документи для підписання договору та технічну документацію

5

Договір та передоплата

Після погодження та підписання всіх технічних та юридичних документів, вносите завдаток 70-75% від бюджету.

6

Готуємо конструкції на виробництві

Термін реалізації 10 – 30 днів залежно від вибору системи

7

Фінальна здача проекту

При монтажі наші фахівці працюють професійним інструментом та наводять порядок пилососом після завершення монтажу.

Замовити прорахунок вашого об’єкту

або можете зателефонувати чи написати
у зручному для вас месенджері

Москітні сітки: різновиди та особливості вибору

Кажуть, що у природи не буває поганої погоди, але літо ми чекаємо найбільше. Сонце та тепле повітря додають життєві сили. Тому в літній день так хочеться відчинити вікно та насолоджуватися теплою погодою. Разом із весняно-літнім сезоном настає сезон шкідливих комах: комарів, павуків, мух та інших шкідників. Звісно, ​​комарі менш небезпечні як, наприклад, кліщі чи блохи, тим щонайменше, захиститися від нього варто. Особливо настирливі комахи поблизу водойм, тому для мешканців на березі річки або поблизу ставка москітні сітки для дверей та вікон особливо актуальні. Москітні сітки захищають відкритий віконний отвір від забруднень, пуху та пилу, це також важлива опція для комфорту всередині приміщення.

Відповідну москітну сітку від комарів потрібно правильно вибрати. Перевагу краще віддати виробам із міцного матеріалу, який добре пропускає повітря. Перфорація на виробі не повинна бути надто великою, щоб не залітали дрібні комахи, і не надто дрібною, щоб нормально циркулював свіжий потік повітря.

Різновиди москітних сіток

Москітки на двері та вікна класифікуються за типом кріплення. Будь-який виріб має свої переваги і недоліки. Виділяють кілька основних видів виробів:

  1. Сітка від комарів на липучці. Іноді можна зіткнутися зі стереотипом, що липка основа з часом перестане щільно утримувати конструкцію. На практиці якісне липке кріплення здатне витримати сильні вітрові навантаження та прослужити довгі роки.

Перевага виробу в легкому монтажі: москітка приклеюється до внутрішньої рами вікна або дверей.

  1. Сітка двері або конструкція з каркасом. Найпоширеніший варіант захисту від дрібних комах просто з тієї причини, що підходить для металопластикових вікон. Через широку поширеність пластикового склопакета сітка користується найбільшою популярністю.

На ринку даних рішень можна підібрати модель із можливістю кріплення на внутрішню частину рами вікна або на зовнішню. Як показує практика, це найнадійніший і довговічніший варіант конструкції з кріпленнями на кшталт «заскочка» або «скріпка». Серед переваг конструкції можна відзначити:

  • Легкий монтаж.
  • Невелика вага.
  • Низька вартість та невибагливість у догляді.

Як основа конструкції служить полотно, яке може виготовлятися з різних матеріалів: поліестер, нейлон або перфорована пвх плівка. Виходячи з якості матеріалу, виріб відрізняється стійкістю до пошкоджень та тривалим терміном служби. Єдиний мінус подібних рішень, наявність специфічного запаху, що походить від полімерних матеріалів.

Переважно вибирають антимоскітну сітку на двері або вікна із зовнішнім способом кріплення. При такому типі монтажу конструкція щільніше прилягає до рами.

Монтаж рамкової конструкції здійснюється на раму із ПВХ профілю або алюмінієву основу. При цьому поверхня повинна бути рівною і чистою, тому що нерівності створюю щілини, в які можуть забиватися дрібні комахи. Товщина профілю конструкції варіюється від 07 до 3 мм. Конструкції з товстішим профілем прослужать довше.

Каркасні конструкції можуть комплектуватись різною фурнітурою. За типом ручки москітки діляться на вироби з м’якою пластиковою ручкою, із твердою або металевою ручкою. За будь-якого варіанта виріб може прослужити більше 5 років. Ручки та кріплення можна замінити на нові, демонтаж комплектуючих не потребує особливих навичок та спеціальних інструментів.

  1. Ролетна москітна сітка. Конструкція є аналогом рол штор. Виріб можна замовити такого ж розміру як полотно на рулонній шторі та пропустити замість тканини москітну сітку. Дуже зручно і практично, до того ж, у закритому вигляді сітка не заважатиме красивому вигляду з вікна.
  2. Розсувні конструкції. Цей практичний та стильний варіант виготовлений за аналогією розсувної системи на кшталт «шафа-купе». Несуча стулка пересувається горизонтальною напрямною за допомогою роликового механізму і паркується по одній зі сторін. Як і в подібних розсувних системах, стулок може бути дещо з можливістю паркування на обидві сторони.

З плюсів можна відзначити стильний зовнішній вигляд та відмінну функціональність. Проріз з москіткою можна відкрити повністю або відкрити на певний зазор. У закритому положенні система не вимагає розстібну стулку і не розчиняється всередину, що економить місце. Конструктив ідеально впишеться в інтер’єр балкона чи лоджії. З мінусів варто відзначити лише відносну дорожнечу в порівнянні з традиційними рішеннями.

  1. Конструкції Плісе. Принцип роботи сітки пліссе схожий на рол штори, але відкриття стулки відбувається горизонтальною напрямною. Виріб доречний для оформлення великих вікон і може комплектуватися системою кріплень на обидві сторони.

За типом перфорованого полотна конструкції робитися на стандартні з сіткою з ПВХ, антипіль з дрібним осередком для фільтрації повітря від пилу та сміття, антикішка з товстішим полотном, яке не зможуть пошкодити домашні вихованці.

Будь-який варіант розстібної москітної сітки вимагає догляд, незалежно від щільності полотна та розміру комірки. При цьому не потрібні особливі навички та інструменти. Сітку потрібно вчасно знімати після літнього сезону та не залишати за мінусової температури. Бажано після демонтажу конструкції промити сітку за допомогою миючого засобу та висушити. При безкаркасних конструкціях важливо згорнути полотно у форму тубуса чи залишити розгорнутим. Багато власників згортають основу у форму конверта, в результаті після тривалого зберігання на полотні утворюються смуги, які можуть стати причиною пошкоджень.

Вибираючи москітну сітку, варто звернути увагу на щільність та якість матеріалу сітки та не помилитися у розмірах. Компанія Maleta пропонує москітні сітки будь-яких моделей, конструкцій та модифікацій на замовлення з урахуванням індивідуальних особливостей поверхні для монтажу та побажань клієнта.

Важливі особливості антимоскітної сітки на двері в Києві

Захисна конструкція має масу позитивних сторін і просто незамінна, особливо домашнього використання. Переваги антимоскітної штори на двері:

  1. Простота установки полягає в тому, що сітку можна поставити у дверний отвір власноруч, без допомоги майстра.
  2. Тривалий термін експлуатації навіть за умови частого використання та незліченної кількості відкривання та закривання, сітка зберігає початковий вигляд.
  3. Практичність та багатофункціональність.
  4. Здійснює захист не тільки від комах, а й від усіх видів пилу та сміття, які тільки можна зустріти.
  5. Легкість миття та дезінфекції сітки.
  6. Доступність придбання захисної конструкції абсолютно для всіх верств населення завдяки її невисокій вартості.

Замовити сітку на двері

Антимоскітна штора на двері повинна бути високої якості та відповідати певним вимогам:

  1. Забезпечувати постійний захист від введення в кімнату досить крихітних комах.
  2. Оскільки сітка постійно захищає приміщення від сміття та великої кількості пилу, то його обов’язково варто періодично промивати, тому матеріал повинен легко очищатися елементарними та недорогими засобами.
  3. Обов’язковою умовою є висока міцність матеріалу, зносостійкість та практичність.
  4. Мають бути точно витримані всі розміри, щоб придбана конструкція вільно входила в дверний отвір і не перешкоджала зачиненню дверей.
  5. Антимоскітна сітка на двері повинна легко відчинятися.
  6. Вибираючи модель, що сподобалася, обов’язково варто враховувати всі індивідуальні тонкощі та додаткові опції, пов’язані з функціями конкретного виробу.

Москітні сітки для дверей

Дверные сетки купить цена

З настанням теплих днів вікна та двері багатьох приміщень відкриваються, щоб впустити свіже весняне повітря, але разом з ним можуть залетіти різні комахи, пил, а також вуличний пил та сміття. Щоб повною мірою насолодитися прохолодою та уникнути непроханих гостей – москітів, ідеальним варіантом стає москітна сітка на двері, яка чудово справляється з усіма покладеними на неї завданнями. Дане пристосування можна придбати відповідних розмірів і найсучаснішого, зручного та стильного дизайну.

Антимоскітні сітки є кількох видів – залежно від їх конструкції та матеріалу виготовлення. Основними вважаються:

  • На липучці або магніті
  • На петлях рамкові (Розпашні)
  • Рулонні (Ролетні)
  • Розсувні (Плісе)